bgb

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошує викладачів, вчителів, адміністрацію навчальних закладів та усіх зацікавлених осіб безкоштовно пройти навчання з методології CLIL (предметно-мовного інтегрованого навчання) на університетській платформі Moodle з 11 березня по 21 квітня 2024 року та отримати сертифікат (30 годин, 1 кредит) після завершення курсу.

Запропонований онлайн-курс «Методологія CLIL» було розроблено в межах реалізації проєкту Erasmus+ «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України (MultiEd)» у співпраці з європейськими партнерами (Нарвський коледж Тартуського університету (Естонія), Гейдельберзький педагогічний університет (Німеччина), Астонський університет (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії)) та українськими партнерами (Запорізький національний університет, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Горлівський інститут іноземних мов, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Міністерство освіти та науки України, Асоціація викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна).

Основними перевагами курсу є:

— можливість познайомитися з одним із новітніх ефективних підходів і технологій навчання іноземної мови та безкоштовно навчитися основам CLIL, які, на нашу думку, можна оптимально використати в освітньому процесі, зокрема в умовах Нової української школи;

— гнучкий графік навчання, який ви самі обираєте для себе, адже тривалість курсу 6 тижнів з розрахунку 5 годин на тиждень;

— курс складається з 6 модулів, кожен із яких допоможе вам зануритися в методологію CLIL та застосувати отримані знання в своїй освітній діяльності;

— усі матеріали підготовлено українською мовою та адаптовано до потреб ЗЗСО України;

— автоматична перевірка тестових завдань системою та творчих завдань викладачем.

Курс розроблено для вчителів та викладачів іноземних мов, вчителів-предметників, які викладають або готові викладати предмети нерідною для учнів мовою, а також для адміністрації навчальних закладів та департаментів, відділів освіти, які розуміють сучасні проблеми, запити ринку праці та зацікавлені в розвитку знань, умінь і навичок учнів та студентів.

Для реєстрації до участі просимо заповнити Google-форму до 7 березня:

Будемо вдячні за поширення інформації про курс серед колег!