bgb

Адреса: 18031, Черкаси, бул. Шевченка, 81, 1 поверх, каб. 119

Директор  TISC — Попова Наталя Олександрівна

Тел. +38(097)366-04-12

Центр підтримки технологій та інновацій (TISC) — міжнародний проєкт підтримки винахідництва, інновацій та стартап проєктів, започаткований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO).

TISC — нетиповий державний інструмент підтримки, який знаходиться з інноваційними компаніями на одній хвилі та функціонує в структурі національного патентного відомства — УКРНОІВІ.

Центр підтримки технологій та інновацій націлений допомогти науковцям, молодим ученим, студентам правильно розпорядитися своєю інтелектуальною власністю.

Мета: надання заявникам зручних та вичерпних консультацій та підтримки у сфері права інтелектуальної власності в Україні та за кордоном, а також підвищення обізнаності щодо набуття, використання та захисту інтелектуальної власності серед представників малого та середнього бізнесу, стартапів, винахідників та креативних індустрій.

Завдання TISC:

• стимулювання інновацій і, таким чином, стимулювання економічного зростання в державі;

• збільшення наявності та використання належних, високоякісних послуг щодо надання технологічної інформації;

• зміцнення національного потенціалу в галузі охорони творів, інновацій, винаходів та інших ОПІВ;

• забезпечення охорони прав ІВ.

Послуги TISC:

• консультація щодо набуття прав на об’єкти ІВ в Україні та за кордоном;

• патентні пошуки — аналіз новизни технології та ризиків виходу на ринок;

• допомога зі створенням договорів у сфері інтелектуальної власності.

Зв'язок:

Центр завжди відкритий для співпраці та спілкування з усіма зацікавленими сторонами, що мають інтерес у розвитку технологій та інновацій. Наша команда готова надати експертну підтримку та допомогу для успішної реалізації інноваційних проектів.

Центр підтримки технологій та інновацій — це місце, де ідеї перетворюються на реальність!