Кафедра клітинної біології та методики викладання біологічних дисциплін Черкаського національного університету іменні Богдана Хмельницького 26 березня 2024 провела науково-методичний семінар «Проблеми і перспективи методики навчання біології та здоров’я людини в умовах Нової української школи».

Семінар проводився у змішаному форматі на базі ННІ природничих та аграрних наук. У ньому взяли участь понад 50 учасників: учителі біології та основ здоров’я, викладачі, науковці, здобувачі освіти спеціальності 014 «Середня освіта (014.05 Біологія та здоров’я людини)». Серед них були: Ліана Плахотнюк, консультантка Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради, Дмитро Семеняка, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель біології та хімії Миколаївського ліцею №55 Миколаївської міської ради Миколаївської області, Антоніна Дорошенко, вчителька біології Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Черкаської міської ради Черкаської області.

Директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк та завідувачка кафедри клітинної біології та методики викладання біологічних дисциплін Тетяна Мельник привітали учасників семінару і побажали результативної взаємодії.

З доповідями виступили: Людмила Довгаль, вчителька біології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області; Ірина Куриленко, вчителька біології Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області; Оксана Осадча, вчителька біології вищої кваліфікаційної категорії, вчителька-методистка Драбівського ліцею Драбівської селищної ради Черкаської області; Марина Червонописка, заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька біології та географії Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради Черкаської області; Людмила Юрченко, вчителька біології Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області.

Учителі-практики поділилися власним досвідом впровадження діяльнісного підходу в освітній процес з біології та основ здоров’я.

ННІ природничих та аграрних наук