Студенти ННІ інформаційних та освітніх технологій та іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалися з представниками Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Майор Андрій Юрчук та лейтенант Оксаною Сиротенко розповіли учасникам зустрічі про особливості роботи Державної прикордонної служби.

Оксана Олексіївна ознайомила з можливостями навчання та проходження служби у лавах прикордонного напрямку. Також у ході зустрічі відбувалося жваве обговорення актуальних питань, які цікавили студентів.

Вікторія Дзюба, викладачка кафедри прикладної математики та інформатики ННІ інформаційних та освітніх технологій