Днями студенти англомовної форми навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали Придніпровський районний суд міста Черкаси. Ініціатором навчальної екскурсії стала їхній викладач, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Постригань.

Третьокурсники, громадяни Гани, навчаються на спеціальності 081 «Право». Вони вивчають цивільний процес, освоюють практичні навички розгляду справ у суді першої інстанції. Під час екскурсії студенти спостерігали розгляд справи суддею Світланою Позарецькою та двома присяжними.

Окрім цього, секретар суду Анна Бєляєва провела екскурсію судом, розповіла про функції архіву, канцелярії суду. Студенти побачили, як облаштовані зали суду, техніку, що забезпечує дотримання цивільного процесу та процедуру прийняття позовних заяв, розгляду справи в суді.

Тетяна Постригань, кандидат юридичних наук, доцент