Викладачі кафедри фонeтики і граматики англійської мови та німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели навчально-тренінгові заняття з англійської та німецької мов. Учасниками заходу стали старшокласники шкіл Черкас та області.

Привітали школярів заступник директора ННІ іноземних мов Людмила Рудакова, завідувачі кафедр — Таміла Кравченко, Вікторія Тесля, заступник директора навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» Дмитро Жиляєв та методист центру Наталія Ергашева.

Науковці зазначили, що профорієнтаційна робота зі школярами є одним із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві.

Викладачі кафедр заздалегідь розробили методику проведення практичних занять із практики, граматики і фонетики англійської та німецької мов. Їхня мета полягає в ознайомленні майбутніх абітурієнтів із освітнім процесом у ННІ іноземних мов.

Під час екскурсії абітурієнти ознайомилися з історією університету, відвідали музей, бібліотеку, студентське містечко. А їхня участь у практичних заняттях та залучення магістрів інституту до навчального експерименту  допомогли подолати мовний і міжкультурний бар`єр.

ННІ іноземних мов

Фото: Владислава Громенко, студентка 4-Ж ННІ української філології та соціальних комунікацій
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького