Днями Українською спілкою психотерапевтів (Секція екзистенційного аналізу та логотерапії) за підтримки GLE-International була проведена (в режимі онлайн) IV науково-практична конференція «Персональне буття у психотерапії».
У форумі взяли участь понад сто представників з України, Австрії, США, Німеччини, Литви.
Відкрив конференцію та виступив з першою доповіддю «Розуміння та робота з Person в Екзистенційному аналізі» Альфрід Ленгле (Відень, Австрія) — Почесний президент Міжнародного товариства логотерапії та екзистенційного аналізу.
Протягом роботи конференції, яка тривала понад вісім годин, було обговорено комплекс питань, що торкаються насамперед особистісного буття сучасної людини з огляду на досвід його філософсько-психологічного, морально-етичного та власне психотерапевтичного осмислення.
Великий інтерес викликали доповіді Вікторії Забор (Львів) «Феномен совісті: погляд Екзистенційного аналізу і не тільки — значення у терапії», Ярини Каплуненко (Київ) «Нарцистична особистість: екзистенційно-аналітичний та психодинамічний погляд», Олени Струневич (Київ) «Буття самим собою та самотність», Маргарити Фадєєвої (Київ) «Сором, як точка зустрічі з аутентичністю», В’ячеслава Халанського (Київ) «Що означає бути-собою: людина, як Selv, людина, як Person», Ірини Давиденко (Бад-Вільдунген, Німеччина) «Феноменологія істеричних проявів у чоловіків», Сніжани Вайн (Мілфорд, Пенсильванія, США) «Представлення персонального у світі: екзистенційна поезія Василя Стуса», Валерія Скрипки (Вільнюс, Литва) «Онлайн-виклик у розкритті Людини через призму роботи Мартіна Гайдеггера «Питання про техніку» та багато інших.
У роботі конференції взяв участь доцент кафедри філософії та релігієзнавства ЧНУ імені Богдана Хмельницького Володимир Процишин.
https://cdu.edu.ua/news/vykladach-chnu-doluchyvsia-do-iv-naukovo-praktychnoi-konferentsii-personalne-buttia-u-psykhoterapii.html#sigProIdaf1b5700d2
Кафедра філософії та релігієзнавства