Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — у списках переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, які напередодні оприлюднило Міністерство освіти і науки України.

Відповідно до наказу № 398 від 26.03.2024 р. дипломом І ступеня нагороджена студентка 2 курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій спеціальності «Журналістика» Ольга Ярмолич (керівник — доцентка Наталія Ковтун). Дипломи ІІІ ступеня здобули студентка 4 курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Єлизавета Бабенко (керівник — професорка Людмила Шитик) та студентка 2 курсу ННІ іноземних мов спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша — англійська)» (керівник — доцентка Ірина Литвин).

Щиро вітаємо студенток та їхніх керівників із вагомими здобутками!

Кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики