У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває прийом заявок на участь в IVмистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна – 2019».

Усі охочі продемонструвати свій талант із 1 по 29 березня мають змогу заповнити заявку на участь за посиланням:

Із 18 березня розпочинаються відбіркові прослуховування талановитої студентської молоді. У цьому році учасники мистецького фестивалю зможуть презентувати свій талант в одній з обраних номінацій: вокальне, хореографічне, інструментальне мистецтво, художнє читання, авторська поезія й пісня, а також оригінальний жанр. Лауреатів у кожній із номінацій визначатиме компетентне журі, до складу якого входять майстри вокального, хореографічного, інструметального мистецтва, представники студентської ради університету. Переможці отримають дипломи лауреатів І-ІІ-ІІІ премії у кожному жанрі та найвищу нагороду Фестивалю — «Гран-прі», а також призи від ректорату та спонсорів.

Відділ виховної роботи