У виставковій залі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 22 лютого 2024 року відбувся майстер-клас з композиції «Яблуко» від викладачки кафедри Руслани Бачуріної.

До заходу долучились здобувачі освіти Черкаського художньо-технічного коледжу, Черкаської дитячої школи мистецтв, Черкаської дитячої школи мистецтв ім. Валентина Талаха, Народний художній колектив артстудія «Глорія».

— Щиро надіємось, що всі учасники майстер-класу отримали задоволення від успішності заходу та дякуємо всім за їх творчість, — зауважила завідувачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, доцентка Лілія Полудень. — Скільки буде наших сил та можливостей, подібні культурно-мистецькі заходи будуть проводитися на кафедрі, тому що вони допомагають здобувачам освіти розвивати свої творчі здібності.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва