Визначено переможців конкурсу на кращу новорічну прикрасу «Бойова ялинка», ініційованого студентською радою спільно з профкомом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студенти  навчально-наукових інститутів, факультетів університету розписували тубуси від снарядів, надані військовими ЗСУ, яким університет допомагав у 2023 році.

За результатами голосування маємо переможців.

1 і 3  місце виборов  ННІ української філології та соціальних комунікацій (тубуси № 5, 6) —  студрада інституту отримує 1500 гривень.

2 місце за підрахунком голосів у ННІ економіки і права  (тубус №9) — грошовий приз  1000 гривень.

4 місце  отримав  ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я (тубус №18). За рішенням організаторів студрада інституту отримає  500 гривень.

Нагородження переможців відбудеться 21 грудня в актовій залі НК № 3 під час благодійного новорічно-різдвяного дійства «Хранителі року».

Побачити нашу «Бойову ялинку», створену з розмальованих студентами тубусів, можна в холі НК № 1.

А з 3-4 січня розпочнеться їх благодійний розпродаж на офіційній сторінці університету в Інстаграмі. Кошти, зібрані від продажу новорічних прикрас з «Бойової ялинки»,  будуть передані на потреби ЗСУ.

Тубус-переможець уже має покупця. Його пообіцяв викупити ректор Олександр Черевко.

Результати голосування та фото переможних «бойових прикрас»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького