Відбулося засідання вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Про затвердження кандидатур претендентів на здобуття обласної премії молодим науковцям Черкащини доповів проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло. Для вирішення цього питання було проведено таємне голосування.

Олександр Спрягайло поінформував також про затвердження тематичного плану наукових досліджень та розробок, які виконує ЧНУ за рахунок коштів державного бюджету у 2024 році.

Заслухавши аналіз призначення іменних академічних стипендій за 4 роки, члени вченої ради рекомендували кандидатів на II півріччя 2023/2024 навчального року.

Доповіла з цього питання проректор з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Про лист Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» щодо проєктів змін у сфері вищої освіти поінформував ректор Олександр Черевко.

Рада взяла інформацію до відома та ухвалила підготувати пропозиції щодо правил, критеріїв і процедур упровадження внесених Урядом законопроєктів зі вказаної теми.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького