Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 24 лютого 2024 року у місті Вальядолід, Іспанія, взяли участь у мітингу, який став важливим символом міжнародної підтримки та солідарності з Україною.

Учасники цього заходу виразили свою глибоку солідарність з українським народом та підтримку в боротьбі проти російсько-української війни.

Нагадаємо, студентки Черкаського національного отримали грант на навчання в університеті Вальядоліда за програмою Еразмус +.

— Ми долучилися до збору коштів під час мітингу, — розповідає Амєлія Хренова, студентки 3 курсу, спеціальності «Середня освіта», — Також небайдужі подарували підзарядну станцію на Куп'янський напрям, яка вже прямує до України. Внесок цих людей відіграв важливу роль у підтримці України та її боротьби.

Цей мітинг став важливим моментом для демонстрації міжнародної підтримки Україні та її народу. Він показав, що солідарність народів може бути сильнішою за будь-яку агресію.

View the embedded image gallery online at:

ННІ іноземних мов