Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Єлизавета-Софія Зубкова здобула нагороди на Чемпіонаті України з маутенбайку.

Чемпіонат України ХСО (крос-кантрі) із точки в точку, командний чемпіонат України ХСС (шорт-трек), ІІ етап Кубку України ХСО (чоловіки,жінки), ІІ етап чемпіонату України ХСО (юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата), ІІ етап чемпіонату України ХСЕ (елімінатор) (ІІІ-ІV ранг) з велосипедного спорту (маутенбайк) відбувся з 10 по 16 липня у місті Камʼянець-Подільський.

У змаганнях боролися за призові місця 127 учасників з різних міст України.

У командному чемпіонаті (шорт-трек) серед жінок перше місце посіла студентка ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Єлизавета-Софія Зубкова. Дівчина також здобула друге місце чемпіонату України ХСЕ (елімінатор) (ІІІ-ІV ранг).

Вітаємо спортсменку та її тренерів — Віталія Степаненка і Костянтина Рибарука.

View the embedded image gallery online at:

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я