Своє професійне свято відзначають сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України, справжня еліта нашої нації. Саме завдяки титанічним зусиллям і самопожертві наших захисників Україна залишається на політичній карті світу.

Ціна цього надзвичайно висока, і ми схиляємо голову перед загиблими у російсько-українській війні.

Відчуваю гордість за тих, кого упродовж років підготувала наша кафедра військової підготовки. Викладачі кафедри докладають усіх зусиль, щоб на захист Вітчизни стали фахівці військової справи. І наші випускники зі зброєю в руках доводять свою професійність і патріотизм. Пишаюся всіма, хто сьогодні у лавах ЗСУ боронить Україну. А це — десятки працівників ЧНУ, студенти, їхні батьки і родичі. І ми ніколи не стомимося їх підтримувати.

Кожна українська родина вже знає, що таке чекати рідних з війни. Бажаю нам усім дочекатися наших воїнів із перемогою! А їм — вистояти! Слава нашим Збройним Силам! Слава Україні!

З повагою — ректор Олександр Черевко