Студенти четвертого курсу спеціальності «Правознавство» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг», що проходила на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

За звання кращих знавців юриспруденції змагалися студенти п’яти навчальних закладів.

Попри високу складність конкурсних запитань, які викликали жваву дискусію навіть серед членів журі та викладачів, команда Черкаського національного у складі Інни Антоненко, Альбіни Городнічук, Михайла Соколовського, Артема Чекаленка та Олексія Шульженка виявила глибокі знання у галузі права, посівши перше місце у номінації «Майстри юриспруденції».

Щиро вітаємо учасників команди та зичимо їм подальших успіхів!

ННІ економіки і права