Баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — переможець дивізіону «Центр» Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

Учора гравці ЧНУ впевнено перемогли команду Київського національного торговельно-економічного університету з рахунком 82-70 і цим самим здобули перше місце. Зазначимо, наша команда у попередній грі здолала свого принципового суперника — команду СумДУ, яка у минулому сезоні стала срібним призером Студентської баскетбольної ліги України.

Перемога у турнірі стала можливою за якісної гри всієї баскетбольної команди та її лідерів — Дмитра Скапінцева, Нікіти Руслова, Ігоря Сергеєва.

Завоювавши перемогу, баскетбольна команда Черкаського національного університету виборола право на участь у фінальних змаганнях серед 8 кращих студентських баскетбольних команд у залік 14-ої літньої Універсіади України 2019 року.

Університет вітає  з перемогою спортсменів і їхніх тренерів — Едуарда Скрипця й Олександра Охріменка!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького