bgb
 
 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання пробне тестування з фізики. Тестування безкоштовне. Відбудеться 14 квітня, у неділю, об 11:00.

Тестування буде проводитись у корпусі № 3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – «Сайти університету» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше в АІС «Абітурієнт», реєструватися не потрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти в АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмет, з якого особа бажає пройти тестування. Після цього вона буде зареєстрована для проходження тестування. Реєстрація на тестування вже відкрита і завершується 11 квітня.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11:00). При собі потрібно мати дві ручки з пастою чорного кольору.

Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках зареєстрованих, які будуть створені після реєстрації.

Телефон для довідок: (0472)-56-56-04.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26 та тролейбусом № 3 до зупинки «Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами № 6, 26 до зупинки «Університетська».

Проїзд з центру міста: тролейбусами № 1, 7, 7а, маршрутними автобусами № 4, 11, 14, 23, 31 до зупинки «Університетська».