bgb

У зв’язку з цим науковцями університету з 2006 року було запроваджено практику проведення тематичного семінару. До участі в ньому долучалися науковці та студенти вищих навчальних закладів Києва і Черкаської області, представники органів влади та місцевого самоврядування.

За результатами їх спільної роботи було отримано грант Фонду фундаментальних досліджень.

На сьогодні наукові розробки учасників семінару впроваджуються в навчальний  процес при підготовці фахівців напряму «економічна кібернетика» та в студентську наукову роботу.

На засіданні присутні заслухали доповідь доцента кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Оксани Супруненко на тему:  «Комбінований підхід та інструментальні засоби моделювання систем із паралельними взаємодіючими процесами». А старший викладач кафедри економічної кібернетики Ганна Данильчук виступила з  доповіддю «Ентропійний аналіз і моделювання складних соціально-економічних систем».

Учасники семінару обговорили наукові та прикладні аспекти досліджуваного питання. Було висунуто ідеї та пропозиції, які потребують подальшого дослідження і розвитку.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького