Інформуємо про відкриття в 2017/2018 академічному навчальному році нової англомовної дворічної магістерської програми на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського, Словацька Республіка.

Cтуденти вашого університету можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Кінцевий строк подачі 18 вересня 2017р.

Грецький Фонд державних стипендій (Ι.Κ.Υ.) оголосив 24-у Програму надання стипендій для вивчення грецької мови та культури в Греції у 2017-2018 академічному році. Програма передбачає надання 50 стипендій іноземним громадянам, що мають повну вищу освіту, здобуту в університетах поза межами Греції, для проходження циклу занять і семінарів у Греції упродовж восьми місяців (початок навчання – жовтень 2017 року, завершення навчання – травень 2018 року).