Дні відкритих дверей у Черкаському національному університеті продовжуються.

Нещодавно такий захід для учнів 10-го класу Черкаської спеціалізованої школи №18 ім. В'ячеслава Чорновола провели викладачі й студенти навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про спеціальності «Журналістика», «Філологія» та «Середня освіта». Також учні мали змогу побачити центри й лабораторії інституту: студентське телебачення, радіостудію, Музей українського рушника, медіамайданчик, навчально-виробничу і наукову лабораторію видавничої справи, редагування і теорії інформації тощо. Майбутні студенти переглянули книжкові, відео- та фотопродукти, що створені студентами ННІ УФСК.

— Начебто побував у столичному університеті, тут відчувається високий рівень викладання. Також сподобалися виступи студентів, які розповідали про позитивну атмосферу в своєму навчальному закладі», — ділиться враженнями учень 10-Л класу Дмитро Паращук.

Детальніше про життя в ННІ УФСК читайте в загальноуніверситетському проекті "Один День із життя іституту, факультету".

Джерело: ННІ УФСК