Виставка «Вишиванка — наш генетичний код» відкрилася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Експозиція світлин стала підсумком фотоконкурсу. Його було оголошено у День вишиванки.

За умовами конкурсу студенти, викладачі та працівники університету надсилали індивідуальні йспільні фото у вишиванках, зроблені в університеті або на його території.

На конкурс надійшли 135 світлин. Із них було колегіально відібрано 24 кращі. Вони й представлені на фотовиставці, що прикрасила навчальний корпус № 1 ЧНУ.

Переможцями фотоконкурсу визнано 4 світлини.

І місце: «Дружна інститутська родина ННІ УФСК. Травень 2016» (надіслала студентка ННІ УФСК Олена Грицюта).

ІІ місце розділили дві світлини: «День вишиванки. І. Герасимова, Т. Слюсар»; «Квітує Україна: А. Кулик, ННІ іноземних мов» (надіслали викладачі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тетяна Слюсар, Інна Герасимова та студентка ННІ іноземних мов Аліна Кулик).

ІІІ місце: «День вишиванки. Студенти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва» (надіслав студент психологічного факультету Олександр Єнін).

Нагородження переможців відбудеться у вересні. Черкаський національний дякує всім за участь у фотоконкурсі!

Нагадуємо, що організатори фотоконкурсу не несуть відповідальності за недотримання учасниками авторських і суміжних прав.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького