Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виборола перше місце у змаганнях із волейболу серед жінок за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів.

Змагання відбулися 25 березня на базі Черкаського інституту банківської справи. У запеклій боротьбі змагалися 4 виші області: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (І місце), Черкаський інститут банківської справи (ІІ місце), Уманський державний педагогічний університет (ІІІ місце), Черкаський державний технологічний університет (ІV місце).

Команду ЧНУ сформували найкращі спортсменки, які показали високий рівень підготовки впродовж університетської серії ігор у волейбол. Капітаном команди стала кращий гравець сезону Анна Бебка, студентка ННІ економіки і права.

Готували команду до змагань викладачі університету Юрій Кулик і Віталій Пустовалов.

Юрій Семенович наголосив на важливості командних спортивних ігор, які не тільки розвивають фізичну культуру, зміцнюють здоров’я, а й дозволяють учасникам весело та активно проводити час, спілкувалися, обмінюватися досвідом. А ще тренер додав, що рушійною силою, яка зменшує відстань до перемоги, є підтримка та віддані вболівальники.

Голова спортивного клубу «Богдан» ЧНУ ім. Б. Хмельницького Володимир Химич зазначив, що жіночий волейбол у навчальному закладі нарешті вийшов на новий рівень. Сприяє цьому не лише фізична підготовка студентів і професіоналізм тренерів, а й їхнє непереборне бажання розвиватися.

Тепер команда ЧНУ розпочинає підготовку до Всеукраїнського турніру з волейболу.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького