Міжнародна федерація баскетболу ФІБА завершила програму сертифікації баскетбольних секретарів на 2019-2021 роки. Серед 45 українців, які отримали право працювати на матчах кваліфікації чемпіонату Європи 2021 року, — завідувач кафедри спортивних ігор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Пустовалов. Про це інформують на сайті Федерації баскетболу України.

Вітаємо Віталія Олександровича та бажаємо успіхів!

Нагадаємо, за підсумками XIV літньої Універсіади України студенти ЧНУ здобули ряд вагомих перемог у своїй категорії.

Футболісти поступилася в результаті серії пенальті команді Національного університету фізичного виховання і спорту та посіли ІІ місце серед студентів України.

Відзначилися й легкоатлети: у штовханні ядра Світлана Марусенко зайняла перше місце; у бігу на 400 метрів Тетяна Безшийко посіла 2 місце; на 5-кілометровій дистанції бронзова нагорода дісталася Валентині Михайлик.

Також третє місце посіла чоловіча естафетна команда в складі Богдана Щибрі, Станіслава Гавриша, Панаса Зінченка, Вадима Харківського.

Жіноча команда зі спортивної гімнастики завоювала ІІІ командне місце.