У Черкасах змагалися найкращі чоловічі баскетбольні команди закладів вищої освіти Черкаської області. Змагання проходили в залік XIV літньої Універсіади України 2019 року.

Участь у них взяли команди Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За результатами змагань перше місце посіла команда ЧНУ імені Богдана Хмельницького. Друге місце зайняли спортсмени ЧДТУ. Третьою стала баскетбольна команда Черкаський інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Четверте місце здобули гравці команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Здобувши перемогу, команда Черкаського національного виборола право брати участь у Всеукраїнських змаганнях із баскетболу серед команд ЗВО. Змагання відбудуться 6 березня. Участь у них візьмуть кращі команди з Києва, Житомира, Вінниці, Сум та Черкас.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко зазначив:

— Як керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Черкаській області, вітаю студентів та їхніх тренерів зі спортивними перемогами! Саме такі здобутки популяризують Черкащину й Україну. Бажаю їм майбутніх перемог та підкорення нових вершин!

У свою чергу голова університетського спортивного клубу «Богдан» Володимир Хіміч висловлює подяку усім гравцям команди Черкаського національного, зокрема, Нікіті Воєводі, Нікіті Руслову, Дмитру Скапінцеву та Ростиславу Лунському.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького