Випускники Черкаського національного-2016 вже кілька днів поспіль діляться у соцмережах фотоспогадами про випускний.

Головні герої світлин — щасливі молоді люди, їхні рідні і, звичайно ж, викладачі та університет. Своєрідну фотохроніку студентських років підготував у подарунок випускникам студент 4 курсу психологічного факультету Олександр Єнін.

Нагадаємо, 1 липня дипломи про вищу освіту отримали 1175 студентів Черкаського національного.

Серед них — 350 спеціалістів, 822 бакалаври та три магістри. Оскільки навчання на магістра триває півтора року, то більшість із них отримали дипломи взимку. 185 випускників ЧНУ мають дипломи з відзнакою.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького щиро вітає своїх випускників та бажає їм щасливого професійного майбутнього!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького