Студенти спеціалізації «біохімія» ННІ природничих наук відвідали приватну медичну лабораторію «Медсервіс». Нею керує випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр  Кузовий.

Олександр Анатолійович особисто провів екскурсію для студентів своєї  Альма-Матер.  Учасникам екскурсії показали весь цикл лабораторних досліджень — від забору зразків і до отриманого результату та утилізації планшетів із використаними реагентами.

Студенти на практиці вивчили роботу сучасного лабораторного обладнання, зокрема, гематологічних та імунохімічних аналізаторів. Освоїли особливості організації та методики лабораторної діагностики різних патологічних станів.

Викладачі ННІ природничих наук та студенти подякували працівникам лабораторії за пізнавальну зустріч.

ННІ природничих наук