У Полонійному центрі ННІ іноземних мов викладач і носій польської мови пані Ева Назарук-Стоцька провела відкрите засідання літературного гуртка «Tradycje polskiego śłowa pisanego»,  присвячене славетному поетові, драматургові, перекладачеві, творцю польської літератури — Яну Кохановському.

На заході були присутні заступник директора з наукової роботи, доцент Корновенко Лариса Віталіїївна, викладачі кафедри теорії та практики перекладу, студенти 2-3 курсів спеціальності «Філологія. Переклад слов'янських мов».

Члени Klubu Miłośników Literatury Polskiej характеризували епоху Ренесансу, розповідали про найважливіші факти з життя митця. Всі присутні із цікавістю подивилися документальний фільм про Яна Кохановського.

Насиченим і глибоким був аналіз віршів видатного поета. Студенти Волошин Інна, Сирош Діана, Флоря Вікторія, Цимбалиста Дарина перекладали поезію Яна Кохановського, а потім створювали ілюстрації до улюблених творів автора.

Традиційно учасники завершили зустріч піснею.

Це не перше зібрання прихильників польської культури. Наші двері завжди відкриті для всіх охочих!

ННІ іноземних мов