Вчена рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела перше в новому навчальному році засідання.

Ректор Олександр Черевко презентував план роботи університету на 2019/2020 навчальний рік. Охарактеризувавши кожен розділ, Олександр Володимирович підсумував:

— План роботи охоплює всі напрями життєдіяльності закладу. Це завдання, які перед нами ставить час і над реалізацією яких будемо працювати. Усі вони важливі, але особливо — питання забезпечення якості освіти. Неухильний внутрішній контроль за якістю освітніх послуг, дотримання принципів академічної доброчесності — над цим працюємо вже не перший рік.

Колектив університету — це осередок, де продукуються нові ідеї. Реформування суспільства починається з підготовки його еліти. Саме цим повинна займатися вища школа. Ми прагнемо підготувати фахівця, готового до викликів сучасності, навчити його бути успішним і щасливим. Ідемо назустріч потребам молодих людей, відкриваємо нові спеціальності, готуємо освітні програми. І щороку набираємо понад 2000 студентів. Саме такий результат вступної кампанії цього року, хоч вона ще триває.

Дякую всім за роботу і вірю, що нашій команді під силу реалізувати найамбітніші плани!

В обговоренні питання взяли участь головний бухгалтер університету Тетяна Платошкіна, начальник навчально-методичного відділу, професор Тетяна Запорожець, завідувач кафедри української літератури та компаративістики професор Володимир Поліщук, голова ради молодих учених, професор Наталія Зачосова. Члени вченої ради одностайно затвердили план роботи.

Підсумки вступної кампанії в університеті детально проаналізував у своєму виступі перший проректор Василь Мойсієнко. Секретар приймальної комісії Людмила Смалиус доповнила його доповідь і наголосила, що нині тривають ІІ й ІІІ сесії вступної кампанії, набір до кафедри військової підготовки.

Вчена рада розглянула ще низку важливих питань. Зокрема, затверджено теми дисертаційних робіт, навчальні програми, рекомендовано до друку наукові й навчально-методичні праці тощо. Підтримали члени зібрання і питання перейменування навчально-наукового інституту історії і філософії. Відтепер структурний підрозділ матиме назву «ННІ міжнародних відносин, історії та філософії».

Ректор виконав також приємну місію — вручив нагороди. Медаль «За сумлінну працю» та Почесну грамоту університету отримала Світлана Жаботинська, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, доктор філологічних наук.

За волонтерську психологічну діяльність, безкоштовну допомогу воїнам АТО та операції об’єднаних сил нагрудним знаком «За мужність і героїзм» нагороджена Тетяна Горобець, доцент кафедри прикладної психології, кандидат психологічних наук, психолог-волонтер, голова громадської організації «Регіональний психологічний центр».

Грамоту Черкаської міської ради було вручено Тетяні Запорожець, начальнику навчально-методичного відділу, доктору фізико-математичних наук, професору.

Подяками міського голови нагороджено Людмилу Ромащенко, професора кафедри української літератури та компаративістики, доктора філологічних наук; Ігоря Осауленка, завідувача кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень, доктора технічних наук, доцента; Сергія Дерія, доцента кафедри біології, екології та агротехнологій, кандидата біологічних наук; Олесю Ляховець, старшого викладача кафедри дошкільної освіти, кандидата технічних наук.

Науковці Олена Тітіка, Володимир Занора, Інна Ніколаєску отримали атестати доцентів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького