Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016  № 13 затверджено новий Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, який визначає механізм присвоєння науковим і науково-педагогічним працівникам вчених звань вченими радами вищих навчальних закладів, основні критерії оцінки їх науково-педагогічної або наукової діяльності, а також порядок позбавлення вчених звань.

Рішення про присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника науковим і науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів та наукових установ приймаються вченими радами та затверджуються атестаційною колегією МОН України. Повний текст документа за посиланням http://zakon.rada.gov.ua/go/z0183-16.

Отже, на найближчому засіданні вченої ради Черкаського національного університету (31.03.2016 р.) розпочнеться розгляд атестаційних справ здобувачів учених звань за новими вимогами. За детальною інформацією звертатися до ученого секретаря університету.

Учений секретар університету