У Черкаському національному університеті відбувся семінар-тренінг «Особливості надання правових консультацій жертвам насильства». Тетяна Кавальчук змусила третьокурсників-правознавців поринути у вир життєвих труднощів.

Юристка постійно надає консультації в рамках роботи програми «Жінка у потребі» КМГО «Молода Черкащина».

Зустріч походила в затишній атмосфері взаємообміну знать і досвіду студентів та юриста-практика.

Спочатку присутні обговорили поняття  «насилля», а потім навчилися розрізняти його форми. Заглибившись у особливості спілкування з потерпілими, молодь навчилася усвідомлювати потреби та права жертв фізичного, сексуального, психологічного, економічного насильства.

Такі семінари покликані підвищити якість надання юридичних послуг у державних установах шляхом покращення знань майбутніх фахівців.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницткого