Актова зала Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібрала аншлаг на конкурсі краси «Міс ЧНУ-2016».

Дівчата в красивих сукнях демонстрували не лише чарівність, фігуру, вміння красиво ходити, а й свої таланти. Танцями, співами, грою на барабанах, декламуванням поезії, фізичними здібностями та вмінням малювати дівчата вибороли прихильність багатьох присутніх. Але переможницею конкурсу стала студентка ННІ економіки і права Тетяна Ніколенко. Міс ЧНУ-2016 завоювала прихильність жюрі. Публіка ж обрала володарку глядацьких симпатій, якою стала студентка ННІ історії і філософії Юлія Шевченко.

Подарунками та художніми номерами увиразнили свято спонсори заходу. Шаленими жартами повеселила присутніх і команда КВК ЧНУ «Хвилюватися немає причин», а учасник команди, дванадцята конкурсантка Віктор Кабак, найяскравіше продемонстрував свій «інтелект».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького