Із прибирання снігу біля головного корпусу розпочав післясвятковий робочий тиждень колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

За снігоочисні лопати взялися ректор, проректори, директори навчально-наукових інститутів, голова та представники студради університету, начальники відділів та працівники

ректорату.

Спільними зусиллями розчищено територію біля погруддя Богдана Хмельницького, храму святих Кирила і Мефодія, університетської стели, а також тротуари, у тому числі й навколо бібліотеки.

Ініціював прибирання ректор Олександр Черевко. Заслухавши під час засідання ректорату, як адміністративно-господарська служба університету долала снігову стихію, він закликав долучитися до прибирання всіх охочих.

— Упродовж святкових та вихідних днів активно працювала господарська служба університету, задіяний снігоприбиральний трактор, — говорить Олександр Володимирович. — У перший робочий день цього тижня я закликав допомогти прибрати територію, і члени ректорату мене одностайно підтримали. Крім того, своїм прикладом ми показуємо: коли багато снігу, то треба брати лопату і відкидати. Силами комунальних служб прибрати все місто непросто. Але у місті є підприємства, небайдужі люди.

На переконання ректора, якщо містяни допоможуть із прибиранням, проблема снігових заметів у Черкасах буде вирішена. Бо наразі центр міста прибраний, а по периферійних вулицях ситуація набагато складніша. Територія ж біля університетських корпусів, гуртожитків розчищена, і порядок біля своєї alma mater викладачі та студенти підтримуватимуть постійно, задля цього буде мобілізовано всі необхідні ресурси, запевняє Олександр Черевко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького