Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик «Освіта» підготував цикл публікацій, присвячених Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького.

У №9-10 від 2-9 березня 2016 року вміщено статтю «Джерело національного духу». У ній ректор університету Олександр Черевко зазначає: «Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького виповнюється 95 років. Упродовж усього часу свого існування навчальний заклад виконує відповідальну освітньо-культурну місію в унікальному історичному регіоні України — Черкащині».

У фактах та яскравих світлинах видання розповідає про навчальний заклад.

Чим живе університет у серці України і з Україною в серці у часи незалежності, йдеться у статті професора Анатолія Чабана.

Університетська громада щиро дякує колективу газети та її головному редакторові Ользі Коноваленко за співпрацю!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького