Центр інформації та документації НАТО в Україні напередодні саміту НАТО в Варшаві передав Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького навчальну літературу та інформаційні матеріали.

Матеріали про Північноатлантичний альянс сприятимуть підготовці офіцерів запасу з урахуванням стандартів НАТО.

Співпраця Черкаського національного з Центром інформації та документації НАТО має тривалу історію. У ЧНУ з 2008 року успішно діє Центр європейської та євроатлантичної інтеграції.

Спільно з Центром інформації та документації НАТО Центром євроінтеграції були проведені інформаційні заходи в управлінні СБУ, військових частинах та вищих навчальних закладах, розташованих на території Черкащини.

Крім того, науковцями Черкаського національного було видано посібник під редакцією професора Василя Мойсієнка. Його тематика — “Права і свободи військовослужбовців в Україні” — набуває особливої актуальності з огляду на потребу в захисті прав учасників АТО.

Прес-служба черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького