«Тобі, Тарасе, пісня ця!» — літературно-музичний вечір пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, який відбувся 10 березня у Черкаському музеї Кобзаря.

Студенти ЧНУ були не лише гостями заходу. Вони долучилися й до його організації.

Музичну програму від тріо «Вербена» Черкаської Обласної філармонії доповнили випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, лауреати Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Шевченка Людмила Шліхта та Ярослав Литвин.

Ведуча програми, народна артистка України Ольга Калина нагадала присутнім окремі сторінки біографії видатного українця.

Гості залишили концерт із усвідомленням того, що слово Тараса Шевченка — нетлінне, доки ми бережемо пам’ять про нього.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького