У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося засідання студентського наукового товариства ННІ іноземних мов, приурочене до всесвітнього Дня поезії.

Присвятили його творчості Анни Ахматової, Миколи Гумильова, Агнії Барто. Літературний календар 2016 презентували студенти Ольга Момот, Анна Зубенко, Анна Кудря, Аліна Маковська, Каріна Писаренко, Яна Савченко.

Творчою родзинкою заходу стала для всіх зустріч з Людмилою Михайлівною Замулко, яка понад 40 років пропрацювала в Черкаському національному університеті. Мабуть, уперше студенти дізналися про те, що відомі рядки дитячих віршів «Наша Таня громко плачет…», «Уронили мишку на пол, оторвали мишке лапу…» належать Агнії Львівні Барто. Дійсно пізнавальною була розповідь про Агнію Барто. Вона постала перед студентами ще й як автор радіопередачі «Найти человека». Ця передача стала особливо актуальною у повоєнні роки, коли тисячі людей розшукували один одного.

«Уявити наше життя без поезії, без привітань до свят, без пісень, без Пушкіна, Лермонтова, Шекспіра, сучасних авторів — неможливо. Це буде нудне життя без вибуху емоцій, без тієї невеликої містики, коли одні й ті ж самі слова, але написані в певному порядку, можуть зачепити до сліз або залишити абсолютно байдужим», — такими словами завершила довгоочікувану зустріч щирих поціновувачів поезії заступник директора ННІ іноземних мов з наукової роботи, доцент Лариса Корновенко.

ННІ іноземних мов