Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій познайомилися з українською поетесою, журналістом Валентиною Давиденко.

Зустріч відбулася завдяки кафедрі української літератури та компаративістики.

Авторка відома завдяки поетичним книгам: «Зелена зірка березня», «Нічна вежа», «Флейта Евтерпи», «Казкові світлини» (вірші для дітей), «Білу лампу внесу тобі в ніч». Останню книгу Валентина Давиденко презентувала студентам.

Говорили з письменницею про поезію, стан сучасної літератури, про події 2014 року, які відбувалися на Майдані Незалежності. Студентам-філологам було цікаво почути про методи релаксації пані Валентини та про те, що надихає жінку писати. Учасникам зустрічі, чиї запитання були найбільш влучними, письменниця подарувала свої книги. Закінчилася зустріч автограф-сесією.

Студентка ННІ УФСК Надія Хандусь