Студенти навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук повернулися зі стажування в Польщі.

Вже другий рік поспіль студенти мають можливість брати участь у програмі академічного обміну з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Цього року на три місяці до Польщі їздили студент 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (Біологія)» Андрій Бараболін, магістрантка спеціальності «Хімія» Ірина Калашник, та  студент 3-го курсу спеціальності «Хімія» Станіслав Кадетов.

Після повернення студенти поділилися враженнями. Вони розповіли, що стажування допомогло ознайомитись із системою навчання за кордоном, попрацювати на сучасному обладнанні, вдосконалити польську мову та подорожувати різними цікавими містами.

Джерело: ННІ природничих та аграрних наук