Четверо студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримуватимуть академічну стипендію Президента України та академічну стипендію імені М. С. Грушевського.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України академічну стипендію Президента України отримуватимуть студент 4-го курсу навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Владислав Бівзюк, студентка 1-го курсу магістратури ННІ природничих та аграрних наук Катерина Лавріненко, студентка 4-го курсу ННІ іноземних мов Ірина Ушкова.

Академічну стипендію імені М. С. Грушевського призначено студентці 1-го курсу магістратури ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тетяні Дмитренко.

— Ми пишаємося цими студентами. За їхніми здобутками стоїть серйозна робота — і їхня, і викладачів. Переконаний, що набуті знання і вміння сприятимуть самореалізації молодих людей і підвищуватимуть імідж університету, — зазначив ректор Олександр Черевко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького