В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті пройшла стратегічна сесія Всеукраїнської громадської організації «Студентське антикорупційне агентство».

Її лідери декларують повну незалежність від Міністерства освіти і науки України, будь-яких інших державних структур, громадських рухів та політичних партій. Це молодіжне об’єднання, яке створено нещодавно, вже має свої представництва в усіх обласних центрах, зокрема в Ізмаїлі.

DSC 3219

29 студентів різних вишів країни, які представляють правління Студентського антикорупційного агентства та місцеві бюро, взяли участь у цьому заході. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького на цьому форумі представив студент ННІ історії і філософії Сергій Шарпінський.

Упродовж трьох днів студенти працювали в декількох напрямах. Під керівництвом голови правління ГО «Студентське антикорупційне агентство» Микити Андрєєва були визначені завдання організації на поточний рік, обговорено юридичний статус, повноваження і методи роботи регіональних підрозділів, вирішено питання внутрішнього документообігу.

Запрошені на захід експерти провели для студентів навчальні тренінги з командоутворення, планування й організації діяльності місцевих осередків, розробки проектів і написанню грантових заявок.

Цікаво, що два блоки програми стратегічного семінару під загальною назвою «Антикорупційна діяльність» провела голова Ізмаїльської державної адміністрації Валентина Стойкова.

DSC 3180

Окремими питаннями розглядалися методи боротьби з корупційними виявами в навчальних закладах при вступі, поселенні в гуртожитки, під час навчального процесу, протидії втручанню керівництва вишів у діяльність органів студентського самоврядування.

Розглядалися питання викорінення такого явища, як плагіат, порушення адміністраціями чинних вимог щодо тендерних закупівель, надмірного впливу на процеси державних та обласних органів управління вищою освітою.

Джерела: Прес-служба ІДГУ,  Сергій Шарпінський