Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру зустрілися з мешканцями гуртожитку №5 ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Захід зібрав багато активної молоді, яка налаштована на саморозвиток та бажає спробувати себе у волонтерській діяльності.

Директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Тетяна Артеменко ознайомила студентів із діяльністю центру, з різноманітними волонтерськими програмами. Вона розповіла, як студенти можуть долучитися до проектів ресурсного центру і наголосила, що така діяльність буде корисною як для молоді, так і для суспільства.

Студенти зацікавилися проектом волонтерського паспорту, який буде втілено в життя цієї весни. Багато з них зголосилися працювати в майбутньому волонтерами.

Одна з таких добровольців, голова студентської ради гуртожитку Юля Колісніченко каже:

— Мене зацікавила волонтерська діяльність. Адже її головним завданням є забезпечення умов для самореалізації та самопізнання через допомогу людям, які цього потребують.

Студентська рада гуртожитку №5