Минулого тижня у Харкові відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Інтелектуальна власність». Захід проходив у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Участь у конкурсі взяли юні науковці з різних університетів України.

За результатами конкурсу студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Аліна Третяк посіла III місце.

У межах олімпіади учасники побували на екскурсії Харківською державною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка. Взяли участь у школі-семінарі «Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні», під час якого студенти і викладачі розглянули проблеми охорони та захисту прав інтелектуальної власності та прослухали лекцію патентного повіреного України Євгенія Стогнія.

ННІ економіки і права