Учениця 6 класу Черкаської гімназії № 31 Іра Зеленько провела День вишиванки серед студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Особливим для дівчинки свято стало завдяки перемозі в VI міському конкурсі «Екологічна казка», де в якості приза вона отримала сертифікат на фотосесію від букросинг-клубу «Freebook».

Іринка навіть не підозрювала, що зможе похвалитися ровесникам не тільки якісними світлинами зі студентами під час флешмобу. У школярки тепер є селфі з ректором університету Олександром Черевком.

Масу яскравих емоцій цього дня отримала й мама дівчинки Ольга Зеленько, випускниця нашого вишу. Завдяки доньці й вона побувала в стінах альма-матер, зустріла однокурсницю, а, найважливіше, з радістю спостерігала, як сяє від щастя її дівчинка, коли ту фотографувала студентка-журналістка Владислава Громенко.

Хто знає, можливо, через кілька років з’ясується, що цей день став для неї доленосним у виборі професії!

Заступник директора ННІ УФСК із виховної роботи Людмила Солодка