Організатори фестивалю «Кобзар єднає Україну» подякували ректору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за сприяння в організації заходу.

ІІ Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» відбувся на базі Черкаської ОДТРК у травні 2016 року. Участь у ньому взяли представники вітчизняних державних і недержавних телерадіокомпаній, зарубіжних телерадіоорганізацій, творчих спілок тощо.

Директор фестивалю Михайло Калініченко на урочистостях із нагоди випуску-2016 вручив ректору подяки від голови Державного комітету телерадіомовлення України Олега Наливайка та оргкомітету фестивалю.

— Мені приємно передати подяки професорсько-викладацькому колективу і студентам університету на чолі з ректором Олександром Черевком, — зазначив він. — Дякуємо за співпрацю та бажаємо всім подальших здобутків!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького