На психологічному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в межах Всесвітнього Дня поширення інформації про аутизм відбувся круглий стіл.

Із огляду на багатофакторність спектру аутичних порушень і комплексний характер лікування до заходу долучилися психіатри, корекційні педагоги, психологи, нейропсихологи, нейродефектологи й афазіологи України. Загальна кількість учасників становила близько 90 осіб. З доповідями виступили: академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри глибинної корекції і психолого-соціальної реабілітації Тамара Яценко; доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Дмитро Харченко; доктор педагогічних наук, в. о. завідувача кафедри початкової освіти Валентина Шпак; кандидат психологічних наук, доцент Людмила Бондаревська; дитячий психіатр КЗ «Черкаський обласний психоневрологічний диспансер» ЧОР Алла Рогозіна; логопед-афазіолог КЗ "Черкаська обласна лікарня" ЧОР Тетяна Момоток та інші. Захід мав виражений практичний характер.

Психологічний факультет

Фото: Владислава Громенко, І курс, ННІ УФСК