ЧНУ ім.Б.Хмельницького готується прийняти свого абітурієнта. Про це в програмі «У фокусі подій» на ТК «Рось» розповів ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Адекватна вартість навчання, військова кафедра, подвійний диплом, а ще — неухильне просування вгору сходинками престижних усеукраїнських рейтингів. Усе це — для того, щоб дати своїм студентам упевнений старт у професійне життя.

Черкаський національний постійно вдосконалює якість освітніх послуг, і 2016 рік — не виняток. Ліцензуються нові спеціальності й спеціалізації, науковці університету отримують високі рейтингові оцінки, працюють у вищих навчальних закладах багатьох країн світу.

А студенти стають призерами і переможцями всеукраїнських наукових конкурсів та олімпіад.

Університет пишається і своїми випускниками, які прославляють його своїми здобутками.

Тож Черкаський національний переконливо підтверджує своє звання лідера вищої освіти області і готовий відчинити двері перед молоддю не лише з Черкащини, а й з усієї України.

Детальніше — в програмі «У фокусі подій» (автор та ведуча програми — Рабцун Валентина Іванівна).

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького