На Кафедрі німецької філології ННІ іноземних мов відбулася науково-методична дискусія щодо відвіданого семінару, організованого Гете-Інститутом на базі Першої міської гімназії на тему: «Europa. Ich will es wissen».

У дискусії взяли активну участь викладачі кафедри: доц. Поліщук Н. М., доц. Тесля В. А., ст. в. Овсієнко Л. О., ст. в. Стройкова С. А., в. Вітренко А. В., в. Дворова К. В.

Викладачі обмірковували доцільність використання запропонованих на семінарі сучасних методів навчання на заняттях німецької мови (інтерактивного навчання, призначеного для моделювання життєвих ситуацій та вирішення спільної проблеми; методу проектів, спрямованого на розвиток творчих здібностей студентів та ін.) і дійшли висновку, що впровадження отриманих знань в освітньому процесі активізує роботу студентів на заняттях і підвищує їхню мотивацію до вивчення німецької мови.

ННІ іноземних мов