З нагоди 95-річного ювілею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначено його працівників.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт вручив нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення» професору Галині Майбороді. Нагрудний знак «Відмінник освіти» отримав професор Микола Калько. Подяку Міністерства освіти і науки України отримали професори Борис Мінаєв, Сергій Корновенко, Валентина Шпак, Ірина Мігус, Володимир Білоножко та доценти Валерій Гриценко, Юрій Ляшенко, Тетяна Нінова, Ірина Сергієнко.

Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною нагороджено доцента Тетяну Мельник.

Грамоти Черкаської обласної державної адміністрації вручено доцентам Валентині Велівченко та Валентину Авраменку.

Головний бухгалтер Тетяна Платошкіна та доцент Володимир Конограй отримали грамоти обласної ради.

Від імені Черкаської міської ради грамоти вручено доцентамОлені Коломієць та Віктору Денисенку, а також старшому викладачеві Ганні Данильчук.

Грамотою управління освіти і науки Черкаської ОДА нагороджено доцента Ларису Завгородню, завідувача відділом наукової бібліотеки Наталію Конджарян, старших викладачів Володимира Власенка, Галину Королюк, Людмилу Кибу.

Почесну відзнаку ректора отримали професор Іван Кукурудза, заступник начальника навчально-методичного відділу Ніна Токова, доцент Володимир Атамась, культорганізатор Андрій Козлов, завідувач аспірантури Тамара Терентьєва, водій Сергій Сах.

Грамотою Федерації профспілок України та грошовою винагородою відзначені директор наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Григорій Голиш, професори Анатолій Чабан, Анатолій Градовський, доценти Вікторія Осипенко, Олександр Безкопильний, Ігор Погрібний, Наталія Герасимова.

Старший викладач Ірина Дударенко отримала диплом лауреата та премію імені народного вчителя Захаренка.

Ректор університету Олександр Черевко подякував тисячному колективу навчального закладу за звитяжну працю.

— Ми вдячні когорті викладачів, які творили славу Черкаського національного. Гордість університету — його випускники, яких понад 50 тисяч. «Золотий фонд» університету — його професори, добре знані як в Україні, так і за кордоном. І найкращою нагородою для усього нашого колективу є процвітання та розвиток рідного університету.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького