Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького протягом жовтня «полювала» на найкрасивіших дівчат нашого навчального закладу. Імена красунь, які візьмуть участь у «Міс ЧНУ-2016» стали відомі після кастингу.

На кастингу були присутні представниці всіх ННІ та факультетів вишу. Попередньо дівчата надсилали організаторам конкурсу анкети, в яких красуні вказували інформацію про свій зовнішній вигляд, таланти чи хоббі, а вже на кастингу їм довелося пройти низку нелегких випробувань. Учасниці розповідали про себе, розучували ази модельної ходи та танцювальні елементи, перевірялася їх фотогенічність.

Обирали дівчат — начальник відділу з організації виховної роботи студентів Анатолій Запорожець, голова студентської ради ЧНУ Василь Дунаєвський, виконавчий директор «Студ-міс Черкащини» Гоарік Рубенян і студентка ЧНУ, модель, директор модельного агенства «PROMODELS» Аліна Тимчій.

Конкурсантками стали:

1. Шевченко Юлия — ННИ історії і філософії;
  2. Ліщенко Вікторія — ННІ ФМ та КІС;
  3. Кулікова Аліна — ННІ пед. освіти, соціальної робити і мистецтва;
  4. Бондуровська Катерина — ННІ економіки і права;
  5. Жижко Альона — ФОТІУС;
  6. Жиденко Дарина — Психологічний факультет;
  7. Борисова Дарія — ННІ економіки і права;
  8. Ніколенко Тетяна — ННІ економіки і права;
  9. Орел Віта — Психологічний факультет;
  10. Палієнко Яна — ННІ природничих наук;
  11. Глужінська Маріна — ННІ природничих наук;
  12. Іщенко Ірина — ННІ іноземних мов;
  13. Зінченко Наталія — ННІ УФ та СК.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького